Archiv článků

Setkání v říjnu

Další schůzka D9 proběhne ve čtvrtek 1.10.2009 od 18:00 v SD Labyrint v Třebovicích - buď na zahrádce nebo nahoře v restauraci... Předpokládaný program - zahájení činnosti sekcí Klasika a Alternativa, pokud budou vybrané hry, tak info o těchto hrách.
Celý článek

Info schůzka - září

Dne 10.9. 2009 v 18.00 hod. se koná v SD Labyrint Třebovice (restaurace U pošty) další informační schůzka souboru. Všichni, kdo by měli zájem s námi spolupracovat jsou vítáni!
Celý článek

Infoschůzka září

Prázdniny končí a je třeba se sejít! Dne 10.9. 2009 v 18.00 hod. se koná v SD Labyrint Třebovice (restaurace U pošty) další informační schůzka souboru. Všichni, kdo by měli zájem s námi spolupracovat jsou vítáni!
Celý článek

Výzva

Pro nově založené ostravské ochotnické divadlo Devítka hledáme nové nadšené kolegy. Nehledáme jenom ty, kteří mají ambice vstoupit na prkna, které znamenají svět, ale i ty, kteří teď tuto odvahu nemají, ale chtěli by se na tomto projektu účastnit (např. jako nápověda, inspice,...
Celý článek

Založení divadla

Dne 9. května 2009 byl členy přípravného výboru založen nový spolek divadelních ochotníků pod názvem Divadlo Devítka. Tato akce proběhla dle českých tradic v restauraci U Pošty. Byly sepsány příslušné listiny a provedena fotodokumentace.
Celý článek