Kniha návštěv

/Ne/prodejné ženy

Včerejší shlédnutí v Suchdole n/O byla pro nás krásně humorná oddechovka a Norman Harris naprosto jedinečný!!!! Těšíme se na Vás v příštím roce,nechť je pro vás všechny v Devítce rokem šťastným.

Mayday

To,co jste předvedli 18.10.při poslední derniéře Mayday v Polance n.Odrou,nemá obdoby.Celé hlediště doslova bouřilo při výkonech všech protagonistů.Ze všech čišila radost z hraní,bylo vidět,že některé vtípky nebyly ani plánované.Za diváky moc děkujeme a víte co Vám řeknu?Shodli jsme se s manželkou,že už ani nemáme potřebu navštěvovat tzv. velká divadla,kde se jen furt něco řeší s vážnými tvářemi.o nějaké uvolnění humorem nemůže být řeč.Všichni jste byli vynikající a p. Hawránek-ten je boží.Jako kdybych viděl p.Hrušinského v mladých letech.Držíme Vám všechny palce v další bohulibé činnosti!

Re: Mayday

Mockrát děkujeme za Vaše slova chvály. Velice nás to těší a opravdu si toho moc vážíme. Největší pochvalou je pro nás spokojene publikum.
P.S. "mladý pan Hrušinský" je nadšen z Vašeho přirovnání.

Mayday

Moc děkuji za úžasný zážitek a skvelé herecké výkony při čtvrtečním představení v Kozmicích. Již dlouho jsem se tak nepobavila a nezasmála. Ještě jednou díky, díky, ďíky! Byli jste skvělí!.

Ostravské Buchary 2018

Moc blahopřeji všem oceněným Devítkářům.

MAYDAY Hať 2.3.2016

Děkuji za velice krásné představení. Skvělé výkony,dlouho jsme se tak s kamarádkou nezasmály. Výkon naprostý roven profesionálním hercům. Svělá práce a pro nás skvělá zábava. Přeji celému souboru další úspěchy a těším se na další představení.

Přidat nový příspěvek