Kniha návštěv

Re: MAYDAY Hať 2.3.2016

Děkujeme mockrát za pochvalu. Herce taková informace moc potěší a povzbudí do další práce. Budeme rádi, když se na nás zase přijdete podívat.

5 x do cerneho

Děkuji za pobaveni ve všednim dni. Skvěle jsem se nasmála, nejvice ve výstupu "trafika", voda a mýdlo a šťastný domov. Hudba krasne podtrhla atmosferu.

Re: 5 x do cerneho

Děkujeme a přijďte se na nás zase někdy podívat :-)

5x do černého

Děkuji všem hercům za úžasný zážitek. Hereckým koncertem pro mne bylo zvláště vystoupení Zdeňky Kulové v monologu Voda a mýdlo. A velmi sympatickým a přesvědčivým dojmem pak působila i záverečná scénka z manželství trvajícího 20 let, 5 měsíců a 27 dní :-) Škoda, že hudební složka trochu pokulhávala za skvělými hereckými výkony všech protagonistů. Omezila se pouze na citaci písně Život je jen náhoda v předělech scén a zdaleka tak nevyužila nabízený potenciál, jaký hudba v divadle může mít...

Re: 5x do černého

Děkujeme, že jste přišla na naše představení a jsme rádi, že se Vám líbilo. Díky za postřehy. Tento kus hrajeme krátce a na hudební stránce lze ještě zapracovat :-))

5x do černého - Atlantik

Vřelé díky všem účinkujícím za skvělý večer. Parádně jsem se pobavila. Jste úžasní, výběr hry skvělý a kostýmy nezapomenutelné ;-). Vždy, když si na večer v Atlantiku vzpomenu, tak mi vykouzlíte úsměv na tváři.

Přidat nový příspěvek